info
Investujte zodpovědně. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 75.54% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.78% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro centrum nápovědy - Slovníček

Rozvrh tržních seancí (Trading Session Timetable)

Trh cizích měn je otevřen 24 hodin denně, 5 dní v týdnu. Tohle je jedna z jeho nejatraktivnějších vlastností, protože tím dovoluje obchodníkům z celého světa účastnit se kdykoliv chtějí. Otevírací doba na trzích je rozdělena do třech obchodních seancí. Asijská seance (také zahrnuje Nový Zéland, Austrálii a východní Evropu), evropská seance a severoamerická seance. Níže naleznete tabulku s otevíracími a uzavíracími časy. Tyto hodiny se mění s ohledem na zimní čas.

Seance Main Market Čas (UTC)
Asijská Tokyo 23:00 – 8:00
Evropská Londýn 7:00 - 16:00
Severoametická New York 12:00 – 20:00

Pro více informací, prosím, čtěte: The Sun Never Sets on Forex Traders.