info
Investujte zodpovědně. Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 78.90% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 80.59% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.

Obchodovat

Forex Trading

Obchodujte CFD s kryptoměnami se světovou #1 FX Broker1 a získejte těsné spready a rychlé vykonání příkazů.

Většina příkazů vykonána za < 13ms

Až 7 000 příkazů vykonáno za vteřinu

Mimořádně nízká latence přemístění datacentra

oceněno za NDD vykonání

Všechny příkazy jsou vykonány anonymně bez zásahů Dealing Desk. Až 2000 příkazů je vykonáno za vteřinu s více něž 87% příkazů vykonaných za < 10 ms.

Vědět více našem modelu

Většina příkazů vykonána za < 13ms

Až 7 000 příkazů vykonáno za vteřinu

Mimořádně nízká latence přemístění datacentra

Vyberte si svou platformu

We provide our clients with a wide range of desktop, web and mobile trading platforms including FxPro platform, MetaTrader 4, MetaTrader 5 and cTrader.

Co jsou kryptoměny?

Kryptoměny jsou digitální, decentralizované měny, které byly vytvořeny proto, aby pracovali jako prostředek směny. Trh kryptoměn nabízí obchodníkům nový způsob investování, bez zprostředkovatelů jako jsou vlády nebo ratingové agentury. Cenové pohyby kryptoměn jsou tedy poháněny množstvím faktorů, jako je poptávka na trhu a nové události.

V FxPro mohou klienti obchodovat kryptoměny jako CF v párech s USD (BITUSD, ETHUSD a LTCUSD). Vyberte si kryptoměnu, jděte na dlouhou, nebo krátkou pozici a zpeněžte změny cenových trendů.

Svět možností

Obchodujte CFD s 260+ nástroji napříč širokým spektrem tříd aktiv z jednoho obchodního účtu

1   Na základě zisku více než 75 mezinárdních ocenění.

2   Dle podmínek pro výkonání příkazů.