info
Investujte zodpovědně. FxPro is not regulated by the JFSA and is not engaging in any action(s) which may be deemed to constitute a solicitation of financial services; this translated page is not intended for Japanese residents.FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission; this translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 78.90% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 80.59% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
FxPro is not regulated by the JFSA and is not engaging in any action(s) which may be deemed to constitute a solicitation of financial services; this translated page is not intended for Japanese residents.FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission; this translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.

Firemní akce
a kalendář zisků

The table below displays any upcoming Earning reports and Dividends for the Stocks and Indices offered through the FxPro Trading Platforms. We recommend checking the calendar prior to trading such assets, and to monitor for any updates relevant to open positions you may have.

Po připravované zprávě o výdělcích společnosti nebo jiné podnikové akci (souhrnně „podniková událost“) mohou být požadavky na marži pro Akcie a Spotové indexy zvýšeny 5 pracovních dnů před podnikovou událostí a mohou zůstat v platnosti i po firemní akci na výhradní uvážení FxPro.

Poznámka: Očekávaná data zveřejnění firemních událostí, jako jsou zprávy o příjmech společnosti, se mohou změnit bez předchozího upozornění. Časy/data v kalendáři výdělků se vztahují na GMT + 2, pokud není uvedeno jinak.

Během dotčeného období se na všechny nové a stávající obchody budou vztahovat nové požadavky na marži. Klienti FxPro zůstávají plně zodpovědní za sledování požadované marže na svých účtech a volné marže před, během a po ovlivněném období. V důsledku výše uvedeného musí klienti FxPro pochopit a akceptovat, že to může vést k tomu, že na jejich účet (účty) dojde k volání na marži nebo k zastavení.

  • Zisky
  • Akcie ex-dividendy*
  • Úpravy přímých indexů dividend*

  * Uvedené hodnoty jsou získávány od poskytovatelů likvidity a mohou být předmětem opomenutí a / nebo chyb.