info
Investujte zodpovědně. Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 74.02% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 77.37% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.

Firemní akce
a kalendář zisků

The table below displays any upcoming Earning reports and Dividends for the Stocks and Indices offered through the FxPro Trading Platforms. We recommend checking the calendar prior to trading such assets, and to monitor for any updates relevant to open positions you may have.

Po připravované zprávě o výdělcích společnosti nebo jiné podnikové akci (souhrnně „podniková událost“) mohou být požadavky na marži pro Akcie a Spotové indexy zvýšeny 5 pracovních dnů před podnikovou událostí a mohou zůstat v platnosti i po firemní akci na výhradní uvážení FxPro.

Poznámka: Očekávaná data zveřejnění firemních událostí, jako jsou zprávy o příjmech společnosti, se mohou změnit bez předchozího upozornění. Časy/data v kalendáři výdělků se vztahují na GMT + 2, pokud není uvedeno jinak.

During the affected period, new margin requirements will apply for all new and existing trades. FxPro clients remain fully responsible for monitoring the required margin of their accounts as well as the free margin prior, during and after the affected period. As a result of the above, FxPro clients must understand and accept that this may result in their account(s) incurring a stop out. When trading Shares or Indices, it is important to stay up to date with the Earnings & dividends Calendar and be aware of any potential impacts on your trading.

  • Zisky
  • Akcie ex-dividendy*
  • Úpravy přímých indexů dividend*

  * Uvedené hodnoty jsou získávány od poskytovatelů likvidity a mohou být předmětem opomenutí a / nebo chyb.