info
Investujte zodpovědně.
Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 77% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.

Firemní akce
a kalendář zisků

Some text about earnings calendar. If you are serious about becoming a trader, a trading plan will be a vital part of your strategy. Find the Economic Calendar in our FX tools and plan your trading down to the minute based on economic reports due to be released, previous economic events, consensus forecasts.

Po připravované zprávě o výdělcích společnosti nebo jiné podnikové akci (souhrnně „podniková událost“) mohou být požadavky na marži pro Akcie a Spotové indexy zvýšeny 5 pracovních dnů před podnikovou událostí a mohou zůstat v platnosti i po firemní akci na výhradní uvážení FxPro.

Poznámka: Očekávaná data zveřejnění firemních událostí, jako jsou zprávy o příjmech společnosti, se mohou změnit bez předchozího upozornění. Časy/data v kalendáři výdělků se vztahují na GMT + 2, pokud není uvedeno jinak.

Během dotčeného období se na všechny nové a stávající obchody budou vztahovat nové požadavky na marži. Klienti FxPro zůstávají plně zodpovědní za sledování požadované marže na svých účtech a volné marže před, během a po ovlivněném období. V důsledku výše uvedeného musí klienti FxPro pochopit a akceptovat, že to může vést k tomu, že na jejich účet (účty) dojde k volání na marži nebo k zastavení.

  • Zisky
  • Akcie ex-dividendy*
  • Úpravy přímých indexů dividend*

  * Uvedené hodnoty jsou získávány od poskytovatelů likvidity a mohou být předmětem opomenutí a / nebo chyb.