info
Investujte zodpovědně. Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 78.90% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 80.59% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.

FxPro Společenská zodpovědnost (CSR)

Korporační Sociální Zodpovědnost (CRS) je klíčová část mise FxPro. Jsme aktivně zapojeni do několika registrovaných charit a usilujeme o změnu k lepšímu ve světě. Prostřednictvím našich CRS aktivit, FxPro podporuje a vede nejen k vyšší kvalitě žití ale také k řádnému vzdělání a výživě.

Podpořte a přispějte

Jakožto světová společnost s rozdílnou, multi-etnickou pracovní silou, věříme, že dopad naší charitativní práce je mnohem větší, pokud dovolíme našim zaměstnancům podporovat charity podle jejich volby. Tvrdě pracujeme na vybudování silných a trvalých vztazích mezi společností a komunitami, se kterými pracujeme. Výsledkem toho je, že FxPro je nyní zapojen do široké řady charit a nedávno se zavázala k podpoře UNICEF, Červeného Kříže, místních a mezinárodních nemocnic, pečovatelských služeb a charitativních dobročinných akcí.

Pro nás znamená Korporační Sociální Zodpovědnost provoz v etickém prostředí, minimalizaci dopadu na životní prostředí, férové zacházení se zaměstnanci a partnery a plnění své role jakožto zodpovědný korporátní subjekt.

Etika a obchodní jednání

V našem přístupu k obchodu zajišťujeme, že je naše práce vedena v souladu s nejvyššími etickými standardy. Společnost jedná v souladu s veškerou existující legislativou, se všemi regulacemi a pravidly chování v těch oblastech, ve kterých operujeme.

Očekáváme od našich lidí dodržování etických standardů a práci podle naší firemní politiky. Máme sebe-certifikační procesy, pod kterými naši zaměstnanci vykazují jejich dodržování podmínek Pravidel chování a Pravidel etiky. Navíc, všichni zaměstnanci musí dodržovat následující směrnice: Střet zájmů, Transakce se spřízněnými stranami a Whistleblowing.

Směrnice vynucené společností FxPro vychází vstříc nejpřísnějším regulačním a právním požadavkům a jsou globálně přijaté po celé Skupině.

Povzbuzujeme naše zaměstnance k podpoře a účasti na komunitních akcích. Věříme, že podporováním našich zaměstnanců k výběru charit podle jejich vlastní volby, můžeme zefektivnit naší celkovou charitativní snahu jako celek a zároveň poskytnout našim zaměstnancům větší pocit uspokojení.

Aktivity v komunitě

FxPro aktivně podporuje své lidi v zapojení se do rozvoje komunity. Jsme svědomití ohledně Korporační Sociální Zodpovědnosti stejně jako ohledně našich služeb a produktů.

Naši zaměstnanci jsou v srdci našeho podniku a my oddaně zajišťujeme, že veškerý náš personál dostává férové a úctyhodné pracovní prostředí.

Politika lidských zdrojů společnosti FxPro přehledně

  • Nediskriminující a rovné příležitosti
  • Flexibilní pracovní politika pro zaměstnance pečující o děti/dospívající
  • Dodatečné volno na školící účely pro juniorský personál
  • Sponzorování a podpora vzdělání spojené s prací (např. právní a finanční kvalifikace)
Hluboce si uvědomujeme náš dopad na životní prostředí. V FxPro máme cíl minimalizovat naší uhlíkovou stopu tím, že zvyšujeme podvědomí a podnikáme splnitelné kroky potřebné ke každodennímu snížení naší energetické spotřeby a produkce odpadu.

Zde je jen několik iniciativ, které jsme zavedli, abychom čelili dopadu na životní prostředí:

  • Koše na tříděný a bio odpad v kuchyňkách.
  • Recyklace mobilních telefonů, počítačů, fluorescenčních světel a baterií
  • Užívání úsporných žárovek, časovaných světel a světel se sensorem
  • Užívání telekonferencí z důvodů snížení potřeb cestování

Předchozí charitativní akce

Butterfly Ball Monaco

In 2019, FxPro sponsored the “Butterfly Ball Monaco”, a Charity Gala Dinner organised by the Caudwell Children. This organisation acts as a safety net for families who are unable to gain the vital help that they need. We fully support the goal of helping to transform the lives of disabled children across the UK.

Student Society King's College London

FxPro sponzorovalo studentskou společnost Kings College Londýn v roce 2017.

Andreas Chasikos Mens Skeet Shooting

FxPro je hrdým sponzorem kyperského sportovního střelce, Andrease Chasikose, v letch 2016 a 2017.

Ukázat všechny události