info
Investujte zodpovědně. Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 79.58% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 80.52% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.

FxPro cTrader obchodní platformy:
Maximální zážitek při obchodování

Ačkoliv je cTrader relativním nováčkem ve světě obchodních platforem, již vyvinula loajální následníky obchodníků, kteří hledají přidanou úroveň analýzy trhu a přístupu k plné hloubce trhu *.

FxPro poskytuje obchodníkům na platformě cTrader nejlepší dostupné nabídkové a poptávkové ceny, a to i od nejkonkurenceschopnějších institucí.

space-gray

Hlavní vlastnosti

FxPro cTrader je výkonná obchodní platforma nabízející nejlepší dostupné nabídkové a poptávkové ceny - s příkazy plněnými za pouhé milisekundy. Stáhněte si obchodní platformu cTrader a zobrazte celou hloubku trhu v působivém uživatelském rozhraní.

  • Spready od 0 pipů
  • Plná tržní hloubka
  • Žádná omezení na stop/limit úrovně
  • Plné tržní vykonání

Porovnat prvky a funkcionality našich obchodních platforem: MT4, MT5 a cTrader. Tabulka porovnání platforem

Máte stále dotazy ohledně cTrader?
Kontaktujte naši zákaznickou podporu.

15+ excelentních let

Opravdu světový broker

FxPro v průběhu let exponenciálně rostl a stal se známým pro poskytování elitních obchodních podmínek svým klientům

Bezproblémové obchodní zkušenosti

75+ získaných mezinárodních a britských ocenění

Naše práce byla opakovaně uznána v odvětví a získali jsme více než 75 ocenění za kvalitu našich platforem a služeb.

Důraz na transparentnost

Důvěryhodné a plně regulované

Udržujeme náš závazek spravedlivých a etických obchodních praktik.

cTrader webová platforma

FxPro cTrader Web přináší všechny výhody online obchodování přímo do vašeho prohlížeče. Nyní se můžete přihlásit ke svému účtu cTrader, ať jste kdekoli, bez nutnosti instalovat jakýkoli software.

cTrader Forex Trading Platform

cTrader pro mobilní zařízení

Získejte přístup ke svému účtu cTrader na svém mobilním telefonu a využijte naší obchodní infrastruktury s velmi nízkou latencí. K dispozici pro iOS a Android.

androidios