info
Investujte zodpovědně. Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 74.02% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 77.37% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.

Investujte zodpovědně - Porozumění vzniklým rizikům

CFDs are complex instruments and come with a high risk of losing money rapidly due to leverage. You should consider whether you understand how CFDs work and whether you can afford to take the high risk of losing your money.

CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 74.02% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.

CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 77.37% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.

Risk Management

Your FxPro Wallet is the hub of your account funding management and a valuable risk management tool.

By keeping your money safe and secure in your Wallet, you are limiting your risk. You can choose to invest as much as you willing to risk, keeping the remainder safe in your FxPro Wallet.

Způsoby platby
10 000 EUR
10 000 EUR
FxPro Peněženka
2 000 EUR
Trading Account

Lots & Leverage

Keys to the confident trading

Money management

Invest only amounts you are willing to lose in unfavourable situations.

Diversification

Try to use all the opportunities of the 6 assets classes for successful risk management.

Strategy

Choose your perfect match among 50+ technical indicators available on the FxPro platforms.

Communication

Become a part of FxPro community: read daily analytics, examine educational tips and share your FxPro experience with other traders

How to get started?

Register your trading account to make your own trading strategy and achieve first results!