info
Investujte zodpovědně. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 75.54% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.78% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.

Forex VPS from FxPro

FxPro virtuální servery (VPS) umožňují nahrát a nechat běžet vaše MT4 Expert Advsors a cAlgo roboty 24 hodin denně, bez potřeby mít spuštěný váš obchodní terminál.

Můžete kompletně zautomatizovat vašo obchodování a těžit z výrazně snížené latence bez prostojů.

1300 MB RAM / 1 VCPU, 25 GB diskového prostoru, Windows 2012/2008, Linux servery

Náš virtuální server provozuje BeeksFx, světový lídr v infrastrukturách virtuálních serverů se zavedeným záznamem o poskytování řešení s nízkou latencí

$30 za měsíc

Zdarma pro prémiové
uživatele

Obchodujte 24 hodin
denně

Omezení latence

Kde vykonáváme vaše obchody

Vaše obchody jsou prováděny v jednom z našich datových center Equinix v LD5 Londýně nebo Amsterdamu. Naše obchodní servery jsou umístěny a spojeny vlákny s bankami Tier 1, které poskytují likviditu prostřednictvím našeho vlastního agregátoru Quotix.

logoFxPro Datacentrum v
EQUINIX
Layer-80306-copy-2

Jak nastavit VPS službu

Sledujte našeho VPS video průvodce a naučte se jak nastavit FxPro VPS službu.

VPS uživatelský návod

Zjistěte jak nastavit a používat VPS předplatné s uživatelským návodem krok za krokem.

FxPro MT4 pro počítač

Vyzkoušejte naši VPS službu na nejoblíbenějších platformách v odvětví.

Přihlašte se k FxPro VPS

Prosím dokončete krátký registrační formulář níže.