info
Investujte zodpovědně. Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 74.02% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 77.37% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.

Forex VPS from FxPro

FxPro virtuální servery (VPS) umožňují nahrát a nechat běžet vaše MT4 Expert Advsors a cAlgo roboty 24 hodin denně, bez potřeby mít spuštěný váš obchodní terminál.

Můžete kompletně zautomatizovat vašo obchodování a těžit z výrazně snížené latence bez prostojů.

2560 MB RAM/ 1 vCPU, 30 GB diskového prostoru, Windows 2012 / 2016, Linux servery

Náš virtuální server provozuje BeeksFx, světový lídr v infrastrukturách virtuálních serverů se zavedeným záznamem o poskytování řešení s nízkou latencí

$30 za měsíc

Zdarma pro prémiové
uživatele

Obchodujte 24 hodin
denně

Omezení latence

Kde vykonáváme vaše obchody

Vaše obchody jsou prováděny v jednom z našich datových center Equinix v LD5 Londýně nebo Amsterdamu. Naše obchodní servery jsou umístěny a spojeny vlákny s bankami Tier 1, které poskytují likviditu prostřednictvím našeho vlastního agregátoru Quotix.

logoFxPro Datacentrum v
EQUINIX
Layer-80306-copy-2

VPS uživatelský návod

Zjistěte jak nastavit a používat VPS předplatné s uživatelským návodem krok za krokem.

FxPro MT4 pro počítač

Vyzkoušejte naši VPS službu na nejoblíbenějších platformách v odvětví.

Přihlašte se k FxPro VPS

Prosím dokončete krátký registrační formulář níže.