info
Investujte zodpovědně. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 75.54% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.78% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro centrum nápovědy - Slovníček

Poptávková cena (Ask Price)

Tržní ceny jsou udávány v párech, nabídková a poptávková cena. Poptávková cena je cena, za kterou je nástroj dostupný k nákupu. Pro daný měnový pár (např. EUR/USD) je poptávková cena vyjádřena tím, kolik kótované měny (USD) je požadováno od obchodníka k nákupu jedné jednotky základní měny (EUR). V daném poptávkovém/nabídkovém spreadu (např. 1,32166/1,32184) je poptávková cena 1,32184, což znamená, že 1 EUR je rovno 1,32184 USD.