info
Investujte zodpovědně. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 75.54% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.78% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro centrum nápovědy - Slovníček

Latentnost (Latency)

Obchodní latentnost odkazuje na časový interval mezi umístěním příkazu a jeho vykonáním. Nižší latentnost je žádoucí, protože obchodník má možnost zabezpečení ceny předtím, než se trh posune. Obchodníci využívající algoritmické obchodování v FxPro mohu latentnost omezit přihlášením k VPS službě. Načtením algoritmů na naše vyrtuální servery mohou omezit latentnost až na 1 milisekundu a nechat běžet algoritmus bez nutnosti mít spuštěn vlastní obchodní terminál. Více o FxPro VPS zde.