info
Investujte zodpovědně. Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 74.02% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 77.37% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro centrum nápovědy - Slovníček

Swap (undefined)

Swap je úrok, který se objevuje při držení pozice v měnovém páru přes noc. Všechny obchody s měnou zahrnují půjčení jedné měny (kótované) k zakoupení jiné měny (základní). Pokud držíte pozice přes noc je účtován úrok z každé měny měnového páru. Obchodníkům je účtován poplatek z měny, kterou si půjčují a vyplácen úrok z měny, kterou kupují. Takže v závislosti na tom, zda je vyšší úrok kótované měny než úrok základní měny, může obchodník dlužit úrok, nebo získat pokud dojde k obratu.

Swap se vypočítá:Swap=jeden pip/směnný kurz) * velikost obchodu (velikost dávky) * swap hodnota v bodech. Klikněte na ´Obchodní kalkulačka´ v menu vleco pro výpočty swapu.