info
Investujte zodpovědně. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 75.54% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.78% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro centrum nápovědy - Slovníček

Swap (Swap)

Swap je úrok, který se objevuje při držení pozice v měnovém páru přes noc. Všechny obchody s měnou zahrnují půjčení jedné měny (kótované) k zakoupení jiné měny (základní). Pokud držíte pozice přes noc je účtován úrok z každé měny měnového páru. Obchodníkům je účtován poplatek z měny, kterou si půjčují a vyplácen úrok z měny, kterou kupují. Takže v závislosti na tom, zda je vyšší úrok kótované měny než úrok základní měny, může obchodník dlužit úrok, nebo získat pokud dojde k obratu.

Swap se vypočítá:Swap=jeden pip/směnný kurz) * velikost obchodu (velikost dávky) * swap hodnota v bodech. Klikněte na ´Obchodní kalkulačka´ v menu vleco pro výpočty swapu.