info
Investujte zodpovědně. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 75.54% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.78% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro centrum nápovědy - Slovníček

Období (Period)

V obchodování je období standardě jednotka času používaná ke sledování aktiva. Například na svíčkovém grafu, každá svíčka zobrazuje jedno období, které si obchodník nastaví jako 1 minutu, 5 minut, 15 minut, 30 minut, hodina, 4 hodiny, den, týden a měsíc. V případě výpočtu klouzavého průměru se období může měnit podle zobrazeného časového rámce. Takže 26 období jednoduchého klouzavého průměru v grafu v délce trvání jedné hodiny zahrnuje zavírací ceny z 26 hodin obchodní aktivity sečtených dohromady dělených 26. 26 období klouzavého průměru v grafu v délce trvání jedné minuty zahrnuje sumu zavíracích cen z 26 minut obchodních aktivit vydělených 26.