info
Investujte zodpovědně. Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 76.14% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.83% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: MT4 & MT5 PLATFORMY

Co je MT4 centrum historie?

Centrum historie dává přístup k historickým datům z platformy MT4. Otevřete Nástroje>Centrum historie nebo stiskněte F2.

Množství dostupných historických dat závisí na časovém rámci, který si zvolíte, protože množství dat je omezeno pro každé období (přibližne 2050 záznamů). Pokud si vyberet krátké období (jako třeba jeden měsíc) získáte data pro jeden nebo dva dny.

Doplňující data si můžete stáhnout z MetaQuotes serveru.
Was This Article Helpful?