info
Investujte zodpovědně. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 75.54% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.78% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: MT4 & MT5 PLATFORMY

Jak mohu přidat indikátory nebo odborné analýzy EA k MT4/MT5?

Otevřete MT4 a klikněte na Soubor>Otevřít složku dat, pak vyberte MQL4/5>'Experts' nebo 'Indikátory' s nahrajte váš MQL4/EX4 nebo MQL5/EX5 soubor do složky.

Když znovu otevřete platformu, měli byste vidět váš EA/indikátory v nacigačním menu. Můžete je pak přetáhnout ke grafu/ům, které si vyberete.

EA a indikátory můžete najít na stránkách MQL5: https://www.mql5.com/en/code/mt4
Was This Article Helpful?