info
Investujte zodpovědně. Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 74.02% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 77.37% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: MT4 & MT5 PLATFORMY

Jak mohu přidat indikátory nebo odborné analýzy EA k MT4/MT5?

Otevřete MT4 a klikněte na Soubor>Otevřít složku dat, pak vyberte MQL4/5>'Experts' nebo 'Indikátory' s nahrajte váš MQL4/EX4 nebo MQL5/EX5 soubor do složky.

Když znovu otevřete platformu, měli byste vidět váš EA/indikátory v nacigačním menu. Můžete je pak přetáhnout ke grafu/ům, které si vyberete.

EA a indikátory můžete najít na stránkách MQL5: https://www.mql5.com/en/code/mt4
Was This Article Helpful?