info
Investujte zodpovědně. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 75.54% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.78% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: MT4 & MT5 PLATFORMY

Jak se používá okno Market Watch?

Sekce 'Market Watch' je část MT4/MT5, která zobrazuje všechny BID/ASK ceny a umožňuje vidět nástroje, zadávat příkazy, otevírat grafy atd.
Abyste viděli všechny dostupné nástroje pro obchodování, prosím klikněte pravým tlačítkem na okno Market Watch a vyberte 'Show All'.

Show All

Ručně přidáte nástroje, které vidíte na seznamu kliknutím pravým tlačítkem myši na okno Market Watch s výběrem'Symboly'. Můžete si také vytvořit svou vlastní sadu.
Was This Article Helpful?