info
Investujte zodpovědně. Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 74.02% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 77.37% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: MT4 & MT5 PLATFORMY

Jak se přihlásím k MT4 obchodní platformě?

Můžete se přihlásit z menu nahoře vlevo na obrazovce. Klikněte na ‘Soubor’, ‘Přihlásit k obchodnímu účtu’ a objeví se nové okno dotazující se na přihlašovací údaje a heslo. Zobrazí se server, který vám byl přidělen.

log in

Vaše přihlašovací údaje obdžíte emailem poté, co bude váš účet schválen. Pokud zapomenete heslo k vašemu MT4 účtu, můžete ho resetvat prostřednictvím FxPro Direct.
Was This Article Helpful?