info
Investujte zodpovědně. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 75.54% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.78% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: MT4 & MT5 PLATFORMY

Jak se přihlásím k MT4 obchodní platformě?

Můžete se přihlásit z menu nahoře vlevo na obrazovce. Klikněte na ‘Soubor’, ‘Přihlásit k obchodnímu účtu’ a objeví se nové okno dotazující se na přihlašovací údaje a heslo. Zobrazí se server, který vám byl přidělen.

log in

Vaše přihlašovací údaje obdžíte emailem poté, co bude váš účet schválen. Pokud zapomenete heslo k vašemu MT4 účtu, můžete ho resetvat prostřednictvím FxPro Direct.
Was This Article Helpful?