info
Investujte zodpovědně. Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 76.14% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.83% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: MT4 & MT5 PLATFORMY

Jak mohu vytvořit heslo k MT4/MT4 pro investory?

Heslo pro investory umožňuje uživateli vidět obchodní aktivitu, ale nedává přístup k otevírání/zavírání nebo změnám obchodů. V podstatě jde o režim 'pouze pro čtení'.

Po přihlášení k platformě svým heslem správce, prosím přejděte k Nástroje>Možnosti a dále tabulka 'Server' , vyberte'Změnit heslo'. Potom vyberte 'Změnit investorovo(pouze čtení) heslo'

Change Investor
Was This Article Helpful?