info
Investujte zodpovědně. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 75.54% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.78% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: MT4 & MT5 PLATFORMY

Jak zadám termínovaný příkaz v MT4?

Temrínovaný příkaz je pokyn k otevření pozice, když nástroj dosáhne ceny, kterou předem určíte.
Termínovaný příkaz můžete zadat v okně ‘Příkaz’. Jednoduše změňte ‘Typ’ z ‘Okamžité provedení’ na‘Termínovaný příkaz’ Objeví se rozevírací menu, ze kterého můžete vybrat jestli je termínovaný příkaz Buy Limit, Sell Limit, Buy Stop nebo Sell Stop příkaz. Také vám bude umožněno nastavit limit pro cenu a datum a čas expirace. br>
Berte na vědomí, že Buy stops a Sell limity musí být nastaveny po úrovní aktuální tržní ceny.
Was This Article Helpful?