info
Investujte zodpovědně. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 75.54% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.78% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: MT4 & MT5 PLATFORMY

Proč je tlačítko 'Změnit' šedé, když se snažím nastavit SL/TP pro existující příkaz?

Může to být tím, že nastavujete stop-loss nebo také-profit úrovně příliš blízké aktuální ceně. Může to také znamenat, že nastavujete tyto úrovně na špatné straně aktuální ceny.

U krátké pozice (příkaz prodeje) musí být stop-loss úrověň vyšší než aktuální tržní cena a take-profit úrověň musí být nastavena nižší než je aktuální tržní cena.

Minimální stop úrovně pro všechny platformy můžete nalézt ve specifikaci symbolů: https://www.fxpro.com/trading/forex
Was This Article Helpful?