info
Investujte zodpovědně. Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 74.02% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 77.37% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: MT4 & MT5 PLATFORMY

Jak zjistím, jestli mé odborné analýzy EA fungují správně?

Nejprve se ujistěte, že odborné analýzy EA jsou dostupné na vaší platformě. Uděláte to tak, že zkontrolujete, že tlačítko ‘AutoTrading’v hlavním menu nástrojů v horní části obrazovky je zelené. Pokud je červené, klikněte na toto tlačítko pro aktivování EA.

‘AutoTrading’

Poté musíte zajistit, aby vaše EA byly dostupné pro živé obchodování. Klikněte pravým tlačíkem na tabulku, kam byla EA umístěna a vyberte ‘Odborné analýzy’ a pak ‘Vlastnosti’. Zaškrtněte pole označené ‘Povolit živé obchodování’ a klikněte ‘OK’. Vaše odborná analýta EA by nyní měla fungovat správně.

Allow live trading

Poté, co vaše odborné analýzy EA běží, můžete zkontrolovat tabulky‘Experts’ a ‘Journal’v terminálu pro zjištění, zda systém nehlásí nějaké chyby.
Když vaše odborná analýza EA běží a je povoleno automatické obchodování bude v pravém rohu grafu vedle názvu EA zobrazen usmívající se smajlík.
Was This Article Helpful?