info
Investujte zodpovědně. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 78.90% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 80.59% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: OBCHODOVÁNÍ A VYKONÁVÁNÍ

Jaký je rozdíl mezi tržním a okamžitým vykonáním?

Při okamžitém vykonání bude příkaz vykonán za požadovanou cenu nebo obdržíte nový požadavek.

Při tržním vykonání bude příkaz vykonán v dostupné tržní ceně a čase při objemem váženém průměru ceny.

Nabízíme MT4, MT5 a cTrader účty s tržní vykonáním a účty MT4 a MT4 s fixními spready s okamžitým vykonáním.

Více informací o vykonání příkazu naleznete na našich stránkách:

https://www.fxpro.com/mt4-order-execution

Berte na vědomí, že u termínovaných příkazů je vykonatelnost stejná bez ohledu na typ účtu (např. všechny stop příkazy jsou uskutečněny jako tržně vykonatelné a limitní příkazy jako limitně vykonatelné).
Was This Article Helpful?