info
Investujte zodpovědně.
Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 70.25% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 75.76% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: OBCHODOVÁNÍ A VYKONÁVÁNÍ

Jaký je rozdíl mezi stop příkazem a limitním příkazem?

Limitní a stop příkazy bývají často zaměňovány, protože oba jsou termínované příkazy, které dávají pokyn brokerovi otevřít nebo zavřít pozici, když cena aktiva dosáhne určité úrovně.

Nákupní limitní příkaz říká, že pozice je otevřena když tržní cena dosáhne úrovně nižší než je momentální cena. Prodejní limitní přkaz říká, že pozice je otevřena, když tržní cena dosáhne úrovně vyšší, než je momentální tržní cena. Oproti tomu nákupní stop příkazy jsou vloženy nad aktuální tržní cenou a prodejní stop příkzy pod akuální cenou.

Jednodušeji řečeno, limitní příkazy se snaží získat lepší cenu, než je ta současná, zatímco stop příkazy se uplatňují k získání výhody při vzestupu a minimalizování ztrát při poklesech. Stop příkazy jsou vykonány jako tržní příkazy když je změna ceny vyvolá, jako takové mohou být pod vlivem skluzu, nebo špatného naplnění tržních podmínek.
Was This Article Helpful?