info
Investujte zodpovědně. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 78.90% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 80.59% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: OBCHODOVÁNÍ A VYKONÁVÁNÍ

Vyskytuje se va vašich platformách skluz?

Skluz je součást obchodování a je znám na forexových trzích. Objevuje se v časech vysoké volatility nebo nízké likvidity stejně jako při oznámení významných událostí nebo při vydání důležitých ekonomických dat.

FxPro činí potřebné kroky k ochraně obchodníků proti tržní volatilitě a naši klienti mohou využít obchodního systému na vysoké úrovni, který snižuje riziko negativního skluzu a garantuje vykonání za nejlepší tržní cenu.

Můžete se prohlédnout statistiky skluzů za rok 2017:
https://www.fxpro.com/pricing/model
Was This Article Helpful?