info
Investujte zodpovědně. Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 74.02% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 77.37% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: OBCHODOVÁNÍ A VYKONÁVÁNÍ

Vyskytuje se va vašich platformách skluz?

Skluz je součást obchodování a je znám na forexových trzích. Objevuje se v časech vysoké volatility nebo nízké likvidity stejně jako při oznámení významných událostí nebo při vydání důležitých ekonomických dat.

FxPro činí potřebné kroky k ochraně obchodníků proti tržní volatilitě a naši klienti mohou využít obchodního systému na vysoké úrovni, který snižuje riziko negativního skluzu a garantuje vykonání za nejlepší tržní cenu.

Na naše vynikající statistiky skluzu se můžete podívat zde:
https://www.fxpro.com/pricing/model
Was This Article Helpful?