info
Investujte zodpovědně.
Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 70.25% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 75.56% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: OBCHODOVÁNÍ A VYKONÁVÁNÍ

Jaké provize jsou účtovány za obchodování?

V MT4/MT5 a spread účtech neúčtujeme žádné poplatky ani provize za žádné nástroje. Zpoplatněn je pouze spread malou přirážkou (a všechny platné swap poplatky).

V cTrader účtech, při obchodování s FX a kovy je provize 45 USD za každý 1 milión obchodovaných USD za otevření pozice a 45 USD za uzavření pozice. Spready v cTraderu jsou ale nižší než u jiných typů účtů.
Was This Article Helpful?