info
Investujte zodpovědně.
Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 70.25% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 75.76% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: OBCHODOVÁNÍ A VYKONÁVÁNÍ

Jak se vypočítává swap?

Swap se vypočítá jako rozdíl mezi úrokovou sazbou v měnovém páru a dodatečnou FxPro provizí pro převzetí pozice do následujícího obchodního dne. Výsledek může být jak pozitivní dlužná klientovi, tak negtivní,kterou luží klient.

Swap se vypočítá od pondělí do pátku v čase 23:59 na serverech. Číselná hodnota je vypočtena v pátek v trojnásobné sazbě pro účtování o víkendech, kdy se swap stále používá, přestože banky a trhy jsou uzavřeny.

Poplatek za swap= [(pip / směnný kurz) X jednotka obchodu (velikost dávky) X swap hodnota v bodech] / 10
Was This Article Helpful?