info
Investujte zodpovědně.
Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 70.25% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 75.56% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: OBCHODOVÁNÍ A VYKONÁVÁNÍ

Bude můj EA/cBot pokračovat v práci i potom, co zavřu platformu?

Aby EA zůstala funkční, je nutné aby zůstalo zapnuté zařízení s otevřeným MT4/cTrader terminálem. Zavření terminálu způsobí, že EA/roboty přestanou obchodovat.
Můžete se přihlásit k FxPro VPS (Virtual Private Server) aby vaše EA/roboty obchodovaly kdykoliv i pokud váš MT4/cTrader terminál není na vašem počítači otevřen.
Was This Article Helpful?