info
Investujte zodpovědně. FxPro is not regulated by the JFSA and is not engaging in any action(s) which may be deemed to constitute a solicitation of financial services; this translated page is not intended for Japanese residents.FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission; this translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 78.90% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 80.59% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
FxPro is not regulated by the JFSA and is not engaging in any action(s) which may be deemed to constitute a solicitation of financial services; this translated page is not intended for Japanese residents.FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission; this translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: VKLADY A VÝBĚRY

Jak dlouho trvá zpracování žádosti o výběr?

Během normální pracovní doby jsou výběry zpracovány během několika hodin.Pokud je žádost o výběr učiněna mimo pracovní dobu, bude zpracována následující pracovní den.

Prosím berte v potaz, že ačkoliv jsu vklady z karty zpracovávány okamžitě, neznamená to, že peníze na ná bankovní účet obržíme ihned, obvykle tento proces trvá několik dní. Finance vám poukážeme okamžitě tak, abyste mohli hned obchodovat a chránit otevřené pozice. Oproti tomu výběry financí trvají déle.
Was This Article Helpful?