info
Investujte zodpovědně. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 75.54% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.78% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: VKLADY A VÝBĚRY

Jak dlouho trvá zpracování žádosti o výběr?

Během normální pracovní doby jsou výběry zpracovány během několika hodin.Pokud je žádost o výběr učiněna mimo pracovní dobu, bude zpracována následující pracovní den.

Prosím berte v potaz, že ačkoliv jsu vklady z karty zpracovávány okamžitě, neznamená to, že peníze na ná bankovní účet obržíme ihned, obvykle tento proces trvá několik dní. Finance vám poukážeme okamžitě tak, abyste mohli hned obchodovat a chránit otevřené pozice. Oproti tomu výběry financí trvají déle.
Was This Article Helpful?