info
Investujte zodpovědně. Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 76.14% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.83% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: VKLADY A VÝBĚRY

Jak mohu vybrat peníze pomocí bankovního převodu?

Přihlaste se k FxPro Direct, vyberte 'Výběr financí' or 'Peněženka' a vynerte možnost bankovní převod. Jako doklad, že jste majitelem účtu můžeme požadovat zaslání bankovního výpisu.

K tomu, abyste si mohli vybrat pomocí bankovního převodu, musíte nejprve vrátit vklady z kreditní karty, PayPal a Skrill učiněné za posledních 6 měsíců.
Was This Article Helpful?