info
Investujte zodpovědně. Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 76.14% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.83% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: VKLADY A VÝBĚRY

Jak si mohu vybrat peníze, když kreditní karta, přes kterou jsem peníze vkládal je již zrušená, nebo jí vypršela platnost?

Po zrušení karty jsou banky povinny dovolit omezené transakce jako vrácení peněz, obvykle po dobu 6 měsíců. Měli byste te být schopni si peníze vybrat, i když karta byla zrušena. Peníze obdržíte na novou kartu, která je spojena se stejným bankovním účtem, jako předešá karta.

Pokud byla ukončila činnost banka, která kartu vydala, budete muset poslat doklad o uzavření účtu na accounting@fxpro.com
Was This Article Helpful?