info
Investujte zodpovědně. Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 76.14% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.83% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: VKLADY A VÝBĚRY

How do you keep Clients funds safe?

FxPro bere bezpečnost financí svých klientů velmi vážně. Z tohoto důvodu jsou všechny finance klientů plně odděleny od vlastních financí společnosti a jsou drženy na samostatných bankovních účtech hlavních evropských bank. To zajišťuje, že finance klientů nemohou být použity k jinému účelu.

Kromě toho je společnost FxPro UK členem kompnzačního systému finančních služeb (FSCS) a společnost FxPro Financial Services je členem kompenzačního fondu investorů (ICF).

Was This Article Helpful?