info
Investujte zodpovědně. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 70.25% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 75.56% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: VKLADY A VÝBĚRY

V jakých měnách j možné financovat FxPro účet?

Klienti FxPro UK Limited mohou vkládat v: USD, EUR, GBP, AUD, CHF, JPY a PLN.

Klienti FxPro Financial Services Limited mohou vkládat v: USD, EUR, GBP, AUD, CHF, JPY, PLN a ZAR. Možné jsou i vklady v RUB ale po přijetí budou tyto vklady převedeny ba měnu klientovy FxPro peněženky.

Clients of FxPro Global Markets Limited mohou vkládat v: USD, EUR, GBP, CHF, AUD, PLN, ZAR a JPY. Možné jsou i vklady v RUB ale po přijetí budou tyto vklady převedeny ba měnu klientovy FxPro peněženky.

Klienti FxPro Global Markets MENA Limited mohou vkládat v: USD, GBP a EUR. Možné jsou i vklady v AED ale po přijetí budou tyto vklady převedeny ba měnu klientovy FxPro peněženky.

Berte na vědomí, že pokud převedete finance v jiné měně, než je měna vaší FxPro peněženky, budou finance převedeny do peněženky ve vaší měně za použití směnného kurzu platného v čase transakec. Z tohoto důvodu doporučujeme otevření FxPro peněženky ve stejné měně, jako vklady a výběry.
Was This Article Helpful?