info
Investujte zodpovědně. Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 74.02% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 77.37% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: VKLADY A VÝBĚRY

V jakých měnách j možné financovat FxPro účet?

Klienti FxPro UK Limited mohou vkládat v: USD, EUR, GBP, AUD, CHF, JPY a PLN.

Klienti FxPro Financial Services Limited mohou vkládat v: USD, EUR, GBP, AUD, CHF, JPY, PLN a ZAR. Možné jsou i vklady v RUB ale po přijetí budou tyto vklady převedeny ba měnu klientovy FxPro peněženky.

Clients of FxPro Global Markets Limited mohou vkládat v: USD, EUR, GBP, CHF, AUD, PLN, ZAR a JPY. Možné jsou i vklady v RUB ale po přijetí budou tyto vklady převedeny ba měnu klientovy FxPro peněženky.

Klienti FxPro Global Markets MENA Limited mohou vkládat v: USD, GBP a EUR. Možné jsou i vklady v AED ale po přijetí budou tyto vklady převedeny ba měnu klientovy FxPro peněženky.

Berte na vědomí, že pokud převedete finance v jiné měně, než je měna vaší FxPro peněženky, budou finance převedeny do peněženky ve vaší měně za použití směnného kurzu platného v čase transakec. Z tohoto důvodu doporučujeme otevření FxPro peněženky ve stejné měně, jako vklady a výběry.
Was This Article Helpful?