info
Investujte zodpovědně.
Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 70.25% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 75.76% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: VKLADY A VÝBĚRY

Je možné přijít o více peněz, než vložím?

FxPro nabízí ochranu záporných zůstatků jako součást klientské smlouvy. Tím zajišťuje, že klienti nemohou ztratit více, než jsou jejich celkové vklady. Ačkoliv toto není zákonem vyžadováno, poskytuje FxPro tuto službu, pokud je přijata v dobré víře a není manipulována či zneužita.

FxPro také poskytuje stop out úroveň, která zajistí uzavření obchodů, pokud je dosaženo určité % úrovně marže. Stop out úroveň závisí na typu účtu a jurisdikci, pod kterou jste zaregistrováni.

Was This Article Helpful?