info
Investujte zodpovědně. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 75.54% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.78% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: cTrader Platforma

Jak se platforma cTrader odinstaluje?

Když odinstalujete cTrader, zůstanou některé dočasné složky, které musíte smazat, abyste je úspěšně odstranilyt. Následujte instrukce uvedené níže ro kompletní odstranění cTrader z vašeho počítače:

Odinstalujte cTrader pomocí panelu ovladače:
- Ve složce Dokumenty odstraňte cTrader acAlgo
- Ve složce ''C:/Users/user/AppData/Roaming/'' odstraňte: Fxpro-cAlgo, FxPro-cTrader, FxPro-cTraderUsers
- a složku ''C:/Users/user/AppData/Local/Apps/2.0/'' celou smažte
Pak můžete pokračovat k novému stažení.
Was This Article Helpful?