info
Investujte zodpovědně. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 75.54% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.78% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: cTrader Platforma

Jak jsou vypočítány poplatky v cTrader?

Spready v cTrader začínají 0 s provizí 4,5 na sadu hlavních měnových párů. Toto je zpoplatněno když vstoupíte a když opustíte obchod.
Můžete použít kalkulačku cTrader provizí k výpočtu pro různé obchody:
https://www.fxpro.com/trading/calculators/ctrader-commission
Běžně je provize počítána jako $45 z $1milionů obchodovaných USD.
FX příklad- Když obchodujete 1 sadu(100 000) v EUR/USD, provize bude €4.50 když vstoupíte a když opustíte obchod (€9 dohromady).
Metals example- (počet oz X MP) / 1,000,000 X 45 = Jednocestná provize
Was This Article Helpful?