info
Investujte zodpovědně.
Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 70.25% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 75.76% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: CTRADER PLATFORMA

Jak se přihlásím k platformě cTrader?

Přístupové údaje k cTrader obdržíte emailem potom, co vám bude vaš účet schválen.

Po otevření platformy se zobrazí okno pro přihlášení, nebo můžete přejít k 'cTrader' v levém horním rohu a pokračovat k 'přihlásit'.

Vložte číslo účtu a zkopírujte heslo, které jste obdrželi emailem.

Change Investor

Také máte možnost 'Přihlášení pomocí cTrader ID' a pokud to uděláte, můžete propojit všechny vaše demo i živé obchodní účty. Jednoduše se přihlásíte pomocí cTID a pak můžete mezi účty přepínat.
Was This Article Helpful?