info
Investujte zodpovědně. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 75.54% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.78% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: cTrader Platforma

Jak zadám nový příkaz v cTrader?

Je několik způsobů, jak zadat příkaz v cTrader.

Můžete zmáčknout F9 k zobrazení okna‘Zadání příkazu’ nebo kliknout na ikonu nad seznamem v levé části platformy. Můžete také kliknout na jakýkoliv nástroj v 'Seznamy' vybrat ikonu ‘Nový příkaz’, nebo zadat příkaz přímo tlačítky Koupit a Prodat:

Buy and Sell buttons

Tato tlačítka jsou v každém grafu,který otevřete:

available

Pokud nemáte aktivováno 'QuickTrade' nastavení, objeví se nové okno, které vám dovolí vytvořit nový tržní příkaz, limitní příkaz nebo stop příkaz, vybrat nástroj, který chcete použít, nebo nastavit stop-loss a take-profit úrovně:

Market Order
Poznámka: Pokud chcete otevírat a zavíra obchody jedním nebo dvojitým kliknutím přímo z grafu a seznamu, lze tuto funkci aktivovat v nastavení.
Was This Article Helpful?