info
Investujte zodpovědně. Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 74.02% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 77.37% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: cTrader Platforma

Jak zadám nový příkaz v cTrader?

Je několik způsobů, jak zadat příkaz v cTrader.

Můžete zmáčknout F9 k zobrazení okna‘Zadání příkazu’ nebo kliknout na ikonu nad seznamem v levé části platformy. Můžete také kliknout na jakýkoliv nástroj v 'Seznamy' vybrat ikonu ‘Nový příkaz’, nebo zadat příkaz přímo tlačítky Koupit a Prodat:

Buy and Sell buttons

Tato tlačítka jsou v každém grafu,který otevřete:

available

Pokud nemáte aktivováno 'QuickTrade' nastavení, objeví se nové okno, které vám dovolí vytvořit nový tržní příkaz, limitní příkaz nebo stop příkaz, vybrat nástroj, který chcete použít, nebo nastavit stop-loss a take-profit úrovně:

Market Order
Poznámka: Pokud chcete otevírat a zavíra obchody jedním nebo dvojitým kliknutím přímo z grafu a seznamu, lze tuto funkci aktivovat v nastavení.
Was This Article Helpful?