info
Investujte zodpovědně. Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 76.14% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.83% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: cTrader Platforma

Jak nastavím obchodování jedním kliknutím, nebo dvojklikem?

V platformě cTrader klikněte na ikonku nastavené ve spdním levém rohu a vyberte tabulku 'QuickTrade'. Zde si můžete vybrat, jestli zvolíte'single-click' nebo 'double-click' obchodování.
Pokud máte nastaveno rychlé obchdování na'Zakázáno', znamená to, že se zobrazí vyskakovací okno k potvrzení obchodní akce.
S tohoto okna si můžete také přednastavit SL/TP a tržní rozsah pro všechny typy příkazů.

Click trading
Was This Article Helpful?