info
Investujte zodpovědně. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 70.25% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 75.56% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: CTRADER PLATFORMA

Jak nastavím obchodování jedním kliknutím, nebo dvojklikem?

V platformě cTrader klikněte na ikonku nastavené ve spdním levém rohu a vyberte tabulku 'QuickTrade'. Zde si můžete vybrat, jestli zvolíte'single-click' nebo 'double-click' obchodování.
Pokud máte nastaveno rychlé obchdování na'Zakázáno', znamená to, že se zobrazí vyskakovací okno k potvrzení obchodní akce.
S tohoto okna si můžete také přednastavit SL/TP a tržní rozsah pro všechny typy příkazů.

Click trading
Was This Article Helpful?