info
Investujte zodpovědně.
Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 77% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: Accounts

Jsou demo účty nějak omezené?

Můžete si otevřít tolik demo účtů, koli si přejete. Demo účty lze dobít pomocí prostředků FxPro Direct. Vezměte prosím na vědomí, že všechny demo účty, které nejsou aktivní po dobu 30 dní, budou zrušeny. Naše MT4 a MT5 demo účty jsou omezeny na maximální množství 70 otevřených pozic.

Přestože demo účty představují skutečné tržní podmínky a ceny, prosím berte v potaz, že jsou to pouze simulace a nemusí se během vysoce volatilních a nelikvidních období (např. otevírání trhů, nové události) chovat stejným způsobem jako živé účty. Z tohoto důvodu se důrazně doporučuje, aby demo účty byly chápany pouze jako učební nástroj pro nezkušené obchodníky, nebo místo pro testování nových obchodních strategií.

Was This Article Helpful?