info
Investujte zodpovědně. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 78.90% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 80.59% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: Accounts

Mohu si otevřit firemní účet?

Obchodní účet na jméno vaší firmy si můžete založit běžným postupem registrace. Prosím vložte osobní údaje osoby, která je oprávněna zastupovat firmu a pošlete email na backoffice@fxpro.com s oficiálními firemními doklady jako je osvědčení o založení společnosti, stanovy atd. Měli byste také uvést název společnosti, adresu a předmět podnikání. Potom, co obdržíme všechny potřebné doklady, naše administrativní oddělení je zkontroluje a pomůže při dokončení přihlášení.
Was This Article Helpful?