info
Investujte zodpovědně.
Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 70.25% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 75.76% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: Accounts

V jakých měnách je možné otevřít účet?

Klienti společnosti FxPro UK si mohou otevřít účty pro obchodování v těchto měnách: USD, EUR, GBP, AUD, CHF, JPY a PLN.

Klienti společnosti FxPro Financial Services i mohou otevřít účty pro obchodování v těchto měnách: EUR,USD, GBP, AUD, CHF, JPY, PLN a ZAR.

Klienti společnosti FxPro Global Market MENA si mohou otevřít účty pro obchodování v těchto měnách: USD, GBP a EUR.

Doporučuje si vybrat měnu peněženky (Vault) ve stejné měně, jako jsou vaše vklady a výběry, abyste se vyhnuli poplatkům za převod měn. Vezměte prosím na vědomí, že přijaté finanční prostředky v jakékoliv měně budou převedeny na účet ve zvolené měně a pro převod bude použit směnný kurz platný v době transakce.

Was This Article Helpful?