info
Investujte zodpovědně. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 75.54% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.78% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: Accounts

Jak si založit účet pro obchodování?

Pro registraci klikněte na ikonu 'Registrovat' na úvodní straně FxPro a následujte kroky potřebné k dokončení přihlášení. Na vámi zadanou adresu automaticky obdržíte email s přihlašovacími údaji k platformě. Přihlašte se do FxPro Direct vaší emailovou adresou a zvoleným heslem. Odtud pak můžete nahrávat vaše dokumenty (pokud jste to již neudělali), spravovat svůj účet, stahovat platformy a financovat svůj účet.

Berte prosím na vědomí, že jurisdikce závisí na zemi vašeho pobytu. FxPro nenabízí Contract for Difference (CFDs) residentům zemí jako jsou Spojené státy americké a Íránská islámská republika.
Was This Article Helpful?