info
Investujte zodpovědně. Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 76.14% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.83% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: Accounts

Jak si založit účet pro obchodování?

Pro registraci klikněte na ikonu 'Registrovat' na úvodní straně FxPro a následujte kroky potřebné k dokončení přihlášení. Na vámi zadanou adresu automaticky obdržíte email s přihlašovacími údaji k platformě. Přihlašte se do FxPro Direct vaší emailovou adresou a zvoleným heslem. Odtud pak můžete nahrávat vaše dokumenty (pokud jste to již neudělali), spravovat svůj účet, stahovat platformy a financovat svůj účet.

Berte prosím na vědomí, že jurisdikce závisí na zemi vašeho pobytu. FxPro nenabízí Contract for Difference (CFDs) residentům zemí jako jsou Spojené státy americké a Íránská islámská republika.
Was This Article Helpful?