info
Investujte zodpovědně. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 75.54% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.78% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro centrum nápovědy - Slovníček

Měnový pár (Currency Pair)

Forexové měny se obchodují v párech. Každá měna je představována třípísmennou zkratkou a obvykle je oddělena od druhé měny z npáru mezerou, tečkou, nebo lomítkem. Například EUR/USD je zkratka pro měnový pár Eura a amerického dolaru. První měna v páru je základní měnou. Druhá měna v páru je kótovanou měnou. Hodnota páru je definována jako kolik kótované měny je požadováno k nákupu jedné jednotky základní měny. Takže, pokud je EUR/USD nyní obchodován za 1,32, znamená to, že potřebujete $1,31 k nákupu €1.