info
Investujte zodpovědně. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 75.54% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.78% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro centrum nápovědy - Slovníček

CFD (kontrakt na vyrovnání rozdílu) (CFDs (Contracts for Difference))

CFD jsou deriváty, které obchodníkům umožňují spekulovat s měnící se hodnotou aktiva, bez toho aby se stali jeho majiteli. V CFD kupující a prodávající souhlasí, že prodávající po uplynutí kontraktu zaplatí kupujícímu rozdíl mezi hodnotou aktiva v době učinění dohody a v době epirace kotraktu. Pokud je tento rozdíl záporný, musí kupující zaplatit prodávajícímu. Při CFD obchodování obchodníci kupují (dlouhá pozice) když očekávají vzrůst a prodávají (krátká pozice), pokud očekávají pokles hodnoty.