info
Investujte zodpovědně. FxPro is not regulated by the JFSA and is not engaging in any action(s) which may be deemed to constitute a solicitation of financial services; this translated page is not intended for Japanese residents.FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission; this translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 78.90% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 80.59% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
FxPro is not regulated by the JFSA and is not engaging in any action(s) which may be deemed to constitute a solicitation of financial services; this translated page is not intended for Japanese residents.FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission; this translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro centrum nápovědy - Slovníček

Future (undefined)

Future umožňují kupujícím a prodávajícím dohodnout se na ceně aktiva, které bude směněno až s později. Kupující v kontraktu future jde do dlouhé pozice a očekává, že hodnota aktiva se bude zvyšovat. Prodávající jde do krátké pozice s očekáváním poklesu ceny. Ačkoliv si jsou Futures a Forwardy podobné, je zde několik rozdílů. Future jsou obchodovány směnou, tzn. že musí být standardizovány a jsou více rigidní než forwardy. Futures jsou uváděny na trh denně, což znamená, že změny v hodnotě jsou na denní bázi. U forwardů je stanovena no konec kontraktu. A konečně, future jsou často využívány spekuanty, kteří nemají zájem o vlatnictví aktiva, které se obchoduje, znamená to, že futures jsou obvykle uzavřeny před tím, než dosáhnou dosáhnou zralosti. Naopak forwardy hojně využívají prodejci, jako například farmáři k zajištění proti cenové nestabilitě a komodita je nejčastěji směňována při dozrání kontraktu.