info
Investujte zodpovědně. Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 79.58% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 80.52% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.

Euro Stoxx 50 index

Swap krátká: 0 PointsSwap dlouhá: 0 Points
Nízké: 0.00Spready MT4 plovoucíVysoká: 0.00
Časy relací světových burz cenných papírů
Sydney
10:06 am (Local)
Closes in 6h 6m
Tokyo
8:06 am (Local)
Opens in 0h 54m
London
11:06 pm (Local)
Opens in 8h 54m
New York
6:06 pm (Local)
Opens in 15h 24m

Euro Stoxx 50 chart

D1
W1
M1
Minulý výkon není garantován nebo předvídán budoucí výkon

Here at FxPro, we’re delighted to offer our clients the opportunity to trade CFDs on Euro Stoxx 50 Index. This is a leading European blue-chip index owned by Deutsche Börse AG, Dow Jones, and SWX Group. Like the Dow Jones 30 in the United States, Euro Stoxx 50 Index major stocks of companies from 12 EU countries. The components of the #EURO50 are selected by the number of criteria and weighted according to the free float market capitalization. Companies included in the list are also reviewed annually in September to provide a transparent and updated “basket”. Today its course is subject to the observations of many traders in the world. If you want to diversify your trader’s portfolio, take a closer look at the price fluctuations of #EURO50. Among the reasons to follow the CFDs on Euro Stoxx 50 Index is the strong volatility that can be observed during the day-to-day trading sessions. On this page, you can take a look at the live chart to make your own responsible decision to buy or to sell CFD (Contract for Difference) on this index through the FxPro trading platforms. To start trading, open your FxPro Direct account by clicking the “Register” button at the top of this page. Several convenient top-up methods with 0% commissions are available.

Obchodní podmínky

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Výkon
Tržní vykonání
Tržní vykonání
cTrader
Minimum: 0.80Průměr: 1.87
MT4, MT5 použitá marže (páka) **0.20% (1:500)
cTrader, FxPro tržní použitá marže (páka)2.00% (1:50)
Minimální velikost kontraktu1.0 Index
Minimální krok pro zvýšení velikosti kontraktu1.0 Index
Hodnota na 1 index bod1 EUR
Požadavky na marži k otevření a uzamčení pozice*0
min spread0.80
Průměrný spread2.24
Limitní a stop úroveňspread

Obchodní čas (britský čas) 01:30 AM - 09:00 PM
(Closes daily between 09:00 PM - 01:30 AM UK Time)

* Jen pokud je úroveň marže > 100%

**Upozorňujeme, že výše uvedené přístroje podléhají dynamické páce. Další informace naleznete na následující stránce Specifikace.

Získat #Euro50 obchodní nápady

Získat denní obchodní sgnály na:
  • Akcie/Indexy
  • Forex
  • Zlato/Ropa
Trading CentralPoháněno
TradingCentral
Registrovat nyní
Chart