info
Investujte zodpovědně.
Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 77% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.

cTrader Algoritmické obchodování

cTrader Automate je pokročilá aplikace pro kódování algo a technických indikátorů, která vám umožňuje vytvářet a budovat algoritmické obchodní strategie a vlastní ukazatele.

cTrader Automate je vybaven vlastním editorem kódů, takže si můžete vytvořit své vlastní roboty a otestovat, jak by fungovali v historických datech.

cTrader Automate je nyní integrován s cTrader a poskytuje komplexní algoritmické obchodní řešení. Můžete si vytvořit své vlastní obchodní roboty a vlastní ukazatele v univerzálním jazyce C #. cTrader Automate má také pokročilé možnosti optimalizace a testování zpětného testování, které vám umožní určit nejlepší parametry pro vaši strategii.

cAlgo video průvodce

Naučte se vše o algoritmickém obchodování s našimi cAlgo video průvodci.

cAlgo návod pro uživatele

Naučte se jak přidat roboty k cAlgo a jak je integrovat do vaší platformy cTrader.

FxPro cTrader pro počítač

Experimentujte s algoritmickým obchodováním v naší špičkovou obchodní platformou cTrader.