info
Investujte zodpovědně. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 75.54% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.78% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro centrum nápovědy - Slovníček

Maximální odchylka (Maximum Deviation)

V MT4 okně vykonání příkazu můžete vybrat, zda si nastavíte maximální odchylku pip rozmezí pro vaše příkazy. Maximální odchylka umožňuje určit rozsah pipů, který je pro vás přijatelný v případě, že objednávku nelze vyplnit za vámi požadovanou cenu. Jinými slovy, zkontrolovat políčko maximální odchylky a nastavit ho na dvě pip znamená, že jste ochotni přijmout cenu, která se odchyluje o 2 pip nad nebo pod požadovanou cenu. Tímto způsobem můžete snížit počet odmítnutých objednávek, což je obzvláště užitečné v době vysoké volatility na trhu. Pokud je políčko maximální odchylky ponecháno nezaškrtnuté, vaše objednávka bude provedena pouze v případě, že je k dispozici za vámi požadovanou cenu. V opačném případě bude objednávka zamítnuta.