info
Investujte zodpovědně. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 78.90% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 80.59% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro centrum nápovědy - Slovníček

Průmyslová výroba (Industrial Production)

Průmyslová výroba je ekonomický ukazatel, který udává celkovou hodnotu průmyslové produkce země nebo hospodářského regionu a zahrnuje odvětví jako výroba, energetický průmysl a těžební průmysl (upravené o inflaci). Průmyslová produkce je významným ukazatelem, neboť je úzce spojena s dalšími oblastmi, jako je zaměstnanost, výdělky a důvěra spotřebitelů. Vzhledem k tomu, že výroba je silně ovlivněna změnami poptávky, je průmyslová výroba klasifikována jako koincidentní ukazatel. Pokud jsou čísla vyšší než bylo očekáváno, je zde tendence pozitivního vlivu na hodnotu měny.