Obchodní podmínky

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Vykonání
Tržní vykonání
Tržní vykonání
cTraderSpready + 0.35$ na obchodovaných 10 tisíc
Minimum: 3.00Průměr: 33.69
Market Hours*Closed Now
Market Hours*Closed Now
Limitní a stop úroveň0
Minimální cenová fluktuace0.001
1 tick hodnota5 EUR
velikost jedné dávky5000 Oz
Minimální velikost kontraktu50 Oz
Minimální krok pro zvýšení velikosti kontraktu50 lot
Požadavky na marži k otevření a uzamčení pozice*0

* Jen pokud je úroveň marže > 100%

The average spreads provided for each platform are updated on a daily basis to reflect the average for the previous day. Though FxPro attempts to provide competitive spreads during all trading hours, clients should note that these may vary and are susceptible to underlying market conditions. The above is provided for indicative purposes only. Clients are advised to check important news announcements on our Economic Calendar, which may result in the widening of spreads, amongst other instances.

Výše uvedená rozpětí jsou použitelné za běžných obchodních podmínek. Společnost FxPro má právo na změnu výše uvedených spreadů podle tržních podmínek dle „Obchodních podmínek“.

Po zlatu je stříbro dalším nejčastěji obchodovaným kovem. Stříbro exponenciálně získává uznání mezi obchodníky a je považováno za jedno z nejcennějších aktiv pro investování.

Obchodovat stříbro můžete okamžitě na našich MT4, MT5 a cTrader platformách. Projděte si graf nahoře a prozkoumejte živé nabídky a poptávkové ceny stříbra společně s historickým výkonem a hodnotou.

Pokud si chcete diverzifikovat své portfolium, začněte obchodovat stříbro a kontaktujte FxPro dnes.