Obchodní podmínky

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Vykonání
Tržní vykonání
Tržní vykonání
cTraderSpready + 0.35$ na obchodovaných 10 tisíc
Minimum: 385.00Průměr: 457.25
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Limitní a stop úroveň0 points
Použitá marže (1:100 úroveň páky) v amerických dolarech1000 HUF X USDHUF Rate
Minimální velikost kontraktu1000 USD (0.01 lots)
Minimální krok pro zvýšení velikosti kontraktu1000 USD
Požadavky na marži k otevření a uzamčení pozice*0

* Jen pokud je úroveň marže > 100%

The average spreads provided for each platform are updated on a daily basis to reflect the average for the previous day. Though FxPro attempts to provide competitive spreads during all trading hours, clients should note that these may vary and are susceptible to underlying market conditions. The above is provided for indicative purposes only. Clients are advised to check important news announcements on our Economic Calendar, which may result in the widening of spreads, amongst other instances.

Výše uvedená rozpětí jsou použitelné za běžných obchodních podmínek. Společnost FxPro má právo na změnu výše uvedených spreadů podle tržních podmínek dle „Obchodních podmínek“.

Kombinace USD/HUF spojuje významnou evropskou měnu s významnou globální měnou ve formě maďarského forintu a amerického dolaru. Pár je silně ovlivněn ekonomickými výkony těchto dvou národů a díky různým faktorům, které je ovlivňují, má tendenci být volatilní, těžko předvídatelný a je s ním spojeno vysoké riziko. Díky tomu je tato kombinace do značné míry nevhodná pro začátečníky, ale představuje ideální investici pro zkušeného obchodníka s vysokým rizikovým prahem, kterém nabízí skvělou příležitost.

Pokud chcete investovat do ohoto páru kontaktujte FxPro teď.