Obchodní podmínky

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Vykonání
Tržní vykonání
Tržní vykonání
cTraderSpready + 0.35$ na obchodovaných 10 tisíc
Minimum: 4.30Průměr: 6.54
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Limitní a stop úroveň0 points
Použitá marže (1:100 úroveň páky) v amerických dolarech1000 HKD X USDHKD Rate
Minimální velikost kontraktu1000 USD (0.01 lots)
Minimální krok pro zvýšení velikosti kontraktu1000 USD
Požadavky na marži k otevření a uzamčení pozice*0

* Jen pokud je úroveň marže > 100%

The average spreads provided for each platform are updated on a daily basis to reflect the average for the previous day. Though FxPro attempts to provide competitive spreads during all trading hours, clients should note that these may vary and are susceptible to underlying market conditions. The above is provided for indicative purposes only. Clients are advised to check important news announcements on our Economic Calendar, which may result in the widening of spreads, amongst other instances.

Výše uvedená rozpětí jsou použitelné za běžných obchodních podmínek. Společnost FxPro má právo na změnu výše uvedených spreadů podle tržních podmínek dle „Obchodních podmínek“.

Kombinace USD/HKD pojí dvě hlavní světové měny: hongkonský dolar a americký dolar. Pár je silně ovlivňován korelací mezi ekonomikami těchto dvou národů a v důsledku toho je typicky volatilní, těžko předvídatelný a je s ním spojeno vysoké riziko. Tyto země jsou ovlivňovány vysoce odlišnými faktory, což znamená, že pohyb uvnitř jednoho trhu je velmi zřídka zrcadlen pohybem druhého. V důsledku toho se směnné kurzy mohou rychle měnit, což nabízí dokonalou příležitost k zisku pro důvtipného investora.

Pro přidání USD/HKD do svého portfolia, kontaktujte nás ještě dnes.